O nas

Zespół FAMILDENT to wysoko wyspecjalizowani lekarze stomatolodzy, którzy dołożą wszelkich starań aby pobyt w naszym Centrum  Stomatologii był dla Państwa miłym doświadczeniem.

W Centrum Stomatologii FAMILDENT znajdziecie Państwo najwyższe kompetencje, doskonałe technologie dentystyczne i odpowiednie podejście do każdego Pacjenta. Łączymy doświadczenie zawodowe z postępem i nowoczesnością. Podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych wykładach, szkoleniach i konferencjach, by dysponować aktualną wiedzą medyczną dla dobra naszych Pacjentów. Stworzyliśmy przyjazną i bezpieczną atmosferę sprzyjającą leczeniu stomatologicznemu.

Lokal  Centrum Stomatologii FAMILDENT jest wyposażony w podjazd dla wózków inwalidzkich, a przystosowane wnętrze i fotele umożliwiają przyjęcie pacjentów niepełnosprawnych. Klimatyzowane pomieszczenia oraz profesjonalne oświetlenie wpływają na komfort Pacjentów i lekarzy. Nad unitami stomatologicznymi umieszczono specjalne lampy zabiegowe.  Oświetlenie tego typu zwiększa komfort pracy lekarzy, ułatwia dobór koloru wykonywanych wypełnień i prac protetycznych i nie męczy wzroku Pacjentów.

Przyjdź do nas, a zaplanujemy leczenie, podamy wszystkie alternatywne rozwiązania wraz z przewidywanymi kosztami i pozostawimy Ci czas do namysłu. Ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

Zapraszam

Dr n. med. Monika JANUS wraz z Zespołem